Tweet |
0 Mart 2021 CUMARTESİ
Resmi Gazete
Sayı : 31429
ATAMA KARARLARI
Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2021/140
Diyanet İşleri Başkanlığı
3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince
- Giresun İl Müftüsü Muhittin ORAL,görevden alınmış,
- Giresun İl Müftülüğüne, Balıkesir İl Müftüsü Ramazan TOPCAN,
- Balıkesir İl Müftülüğüne, Kahramanmaraş İl Müftüsü Celal SÜRGEÇ,
- Kahramanmaraş İl Müftülüğüne, İğdır İl Müftüsü Mustafa TEKİN,
- İğdır İl Müftülüğüne İrfan AÇIK,
- İzmir İl Müftülüğüne, Yozgat İl Müftüsü Salih SEZİK,
- Yozgat İl Müftülüğüne Ali GÜLDEN,
- Antalya İl Müftülüğüne Nazif Fethi YALÇINKAYA,
- Şanlıurfa İl Müftülüğüne, Şımak İl Müftüsü Ramazan TOLAN,
- Şımak İl Müftülüğüne, Şanlıurfa İl Müftüsü Mehmet TAŞTAN,
- Karaman İl Müftülüğüne, Hakkari İl Müftüsü Faruk GÜRBÜZ,
- Hakkari İl Müftülüğüne, Karaman İl Müftüsü Muhammet Lutfı KETENCİ,
- Bolu İl Müftülüğüne, Osmaniye İl Müftüsü Ali Rıza TAHİROĞLU,
- Osmaniye İl Müftülüğüne Ali ÇAKMAK, atanmıştır.
Konya İl Müftülüğüne, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 38 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Doç. Dr. Ali ÖGE görevlendirilmiştir.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Açık bulunan Milli Emlak Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ahmet AKCAN atanmıştır.
Milli Emlak Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mükremin KARACA atanmıştır.
Yüksek Fen Kurulu Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Davut OĞUZ atanmıştır.
3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4 üncü maddeleri gereğince;
- Singapur Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Murat LÜTEM,
- Singapur Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine, NATO ve Avrupa-Atlantik Güvenlik ve Savunma işleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Burçin GÖNENLİ,
- Moğolistan Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine, Eneıji ve Çok Taraflı Ulaştırma Genel Müdür Yardımcısı Zafer ATEŞ,
- Nijerya Federal Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine Hidayet BAYRAKTAR,atanmıştır.
- Moğolistan Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Muhittin Ahmet YAZ AL, merkeze alınmıştır.
Dışişleri Bakanlığı
Açık bulunan Personel Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Uygar Mustafa SERTEL atanmıştır.
Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ahmet AKINTI atanmıştır.
Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğüne ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 6 ncı maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Ömer Sami YAPICI atanmıştır.
Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mahmut YAĞIZ atanmıştır.
Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü
Açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Muhammed Talha PAMUKÇU atanmıştır.
Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü
Açık bulunan I. Hukuk Müşavirliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat DEMİR atanmıştır.
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkam (Guvemörü) Naci AGBAL, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 35 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmış
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığına (Guvemörlüğüne), 1211 sayılı Kanunun 25 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 7 nci maddeleri gereğince Prof. Dr. Şahap KAVCIOĞLU atanmıştır.
Kaymakamlık Kursunu Başarı ile Bitiren Kaymakam Adaylarından;
Sinop - Durağan Kaymakamlığına
Karabük Valiliği Kaymakam Adayı Ahmet TOZLU,
Denizli-Kale Kaymakamlığına
Adıyaman Valiliği Kaymakam Adayı Abdulkadir ŞAHİN,
Burdur - Çavdır Kaymakamlığına
Yozgat Valiliği Kaymakam Adayı Mustafa Nevzat MERCAN,
Manisa - Selendi Kaymakamlığına
Osmaniye Valiliği Kaymakam Adayı Ali YILDIRIM,
Afyonkarahisar - Başmakçı Kaymakamlığına
Edime Valiliği Kaymakam Adayı Ali Ekber ATEŞ,
Amasya - Hamamözü Kaymakamlığına
Tekirdağ Valiliği Kaymakam Adayı Okan DAĞLI,
Afyonkarahisar - Dazkırı Kaymakamlığına
Edime Valiliği Kaymakam Adayı Sercan SAKARYA,
Kırşehir - Akpmar Kaymakamlığına
Sinop Valiliği Kaymakam Adayı Fatih ÖZCAN,
Artvin - Borçka Kaymakamlığına
Çorum Valiliği Kaymakam Adayı Ali Osman BULAT,
Konya - Yunak Kaymakamlığına
Düzce Valiliği Kaymakam Adayı Fatih KURT,
Ankara - Güdül Kaymakamlığına
Denizli Valiliği Kaymakam Adayı Hatice Cemre İNCESU,
Gaziantep - Oğuzeli Kaymakamlığına
Çanakkale Valiliği Kaymakam Adayı Büşra UÇAR KOYUN,
Eskişehir - Mahmudiye Kaymakamlığına
Yozgat Valiliği Kaymakam Adayı Harun Reşit HAN,
Eskişehir - Günyüzü Kaymakamlığına
Hatay Valiliği Kaymakam Adayı Burak AKELLER,
Yozgat - Şefaatli Kaymakamlığına
Kırşehir Valiliği Kaymakam Adayı Muhammed Fatih GÜNLÜ,
Denizli - Çardak Kaymakamlığına
Muş Valiliği Kaymakam Adayı Ökkeş Furkan KARAKURT,
Adana - Feke Kaymakamlığına
Aydın Valiliği Kaymakam Adayı Vahit YILMAZ,
Trabzon - Hayrat Kaymakamlığına
İsparta Valiliği Kaymakam Adayı Orçun Cüneyt ZOR,
Denizli - Babadağ Kaymakamlığına
Kırşehir Valiliği Kaymakam Adayı Adem KARATAŞ,
Sinop - Erfelek Kaymakamlığına
Mersin Valiliği Kaymakam Adayı Burak Bozkurt GÜRSES,
Bursa - Harmancık Kaymakamlığına
Ağrı Valiliği Kaymakam Adayı Muhammed Furkan TUNA,
Zonguldak - Gökçebey Kaymakamlığına
Kahramanmaraş Valiliği Kaymakam Adayı Ömer Övünç KOŞANSU,
Konya - Hüyük Kaymakamlığına
Eskişehir Valiliği Kaymakam Adayı Cüneyt DEMİRKOL,
Uşak-Ulubey Kaymakamlığına
Çanakkale Valiliği Kaymakam Adayı İsmail ERDOĞAN,
Kırıkkale - Karakeçili Kaymakamlığına
Bilecik Valiliği Kaymakam Adayı Ahmet Nuri DEMİR,
Malatya-Kale Kaymakamlığına
Elazığ Valiliği Kaymakam Adayı Abdulselam BIÇAK,
Kırıkkale - Sulakyurt Kaymakamlığına
Zonguldak Valiliği Kaymakam Adayı Mehmet Yasin ERKAN,
Konya - Bozkır Kaymakamlığına
Trabzon Valiliği Kaymakam Adayı Muhammed AKIN,
Balıkesir - Dursunbey Kaymakamlığına
Erzincan Valiliği Kaymakam Adayı Rahmi BULUT,
Kastamonu - Daday Kaymakamlığına
Balıkesir Valiliği Kaymakam Adayı Mehmet SERT,
Gaziantep - Yavuzeli Kaymakamlığına
Denizli Valiliği Kaymakam Adayı Haşan Raşit TAŞKIN,
Çankırı - Şabanözü Kaymakamlığına
Çorum Valiliği Kaymakam Adayı Mehmet Zahid UZUN,
Afyonkarahisar - Çobanlar Kaymakamlığına
Kırıkkale Valiliği Kaymakam Adayı Mücahit ÖZTÜRK,
Ordu - Gölköy Kaymakamlığına
Ordu Valiliği Kaymakam Adayı Onur BEKTAŞ,
Aksaray - Sultanhanı Kaymakamlığına
Konya Valiliği Kaymakam Adayı Haşan Hüseyin ALPASLAN,
Aydın-Yenipazar Kaymakamlığına
Burdur Valiliği Kaymakam Adayı Osman KURAL,
Karaman - Kazımkarabekir Kaymakamlığına
Giresun Valiliği Kaymakam Adayı Muhammed Enes ÇIKRIK,
Sakarya - Karapürçek Kaymakamlığına
Nevşehir Valiliği Kaymakam Adayı Gökay İÇEN,
İsparta - Uluborlu Kaymakamlığına
Rize Valiliği Kaymakam Adayı Zikrullah ERDOĞAN,
Artvin-Kemalpaşa Kaymakamlığına
Erzurum Valiliği Kaymakam Adayı Recep GÜNDÜZ,
Mersin - Gülnar Kaymakamlığına
Kırıkkale Valiliği Kaymakam Adayı Yunus Emre BAYRAKLI,
Çorum - Oğuzlar Kaymakamlığına
Niğde Valiliği Kaymakam Adayı Onur Alp BIÇAKÇI,
Karabük-Yenice Kaymakamlığına
Yalova Valiliği Kaymakam Adayı Yasin ERDEM,
Samsun - Kavak Kaymakamlığına
Kırıkkale Valiliği Kaymakam Adayı Ömer SAYGILI,
Çankırı - Kızılırmak Kaymakamlığına
Eskişehir Valiliği Kaymakam Adayı Emine DİLCE,
Nevşehir - Kozaklı Kaymakamlığına
Yozgat Valiliği Kaymakam Adayı Samet ÖZTÜRK,
Antalya - Gündoğmuş Kaymakamlığına
Erzurum Valiliği Kaymakam Adayı Hamza ÖZBİLGİ,
Çorum - Uğurludağ Kaymakamlığına
Aydın Valiliği Kaymakam Adayı Muhammet ÇİFTCİ,
Konya - Çeltik Kaymakamlığına
Sivas Valiliği Kaymakam Adayı Yusuf Beran VURAN,
Kayseri-Pmarbaşı Kaymakamlığına
İğdır Valiliği Kaymakam Adayı İbrahim GÖKMEN,
Kütahya - Domaniç Kaymakamlığına
Kırklareli Valiliği Kaymakam Adayı Muhammed Enes İPEK,
Kütahya - Altıntaş Kaymakamlığına
Balıkesir Valiliği Kaymakam Adayı Mehmet Can İRDELP,
Niğde - Altunhisar Kaymakamlığına
Afyonkarahisar Valiliği Kaymakam Adayı Doğukan MIZRAK,
Karaman - Ermenek Kaymakamlığına
Aksaray Valiliği Kaymakam Adayı Hacı Osman HÖKELEKLİ,
Rize - Kalkandere Kaymakamlığına
Kayseri Valiliği Kaymakam Adayı Kemal Sefa GÖKMENOGLU,
Aksaray - Güzelyurt Kaymakamlığına
Çankırı Valiliği Kaymakam Adayı Nurullah Cemil ERCİYAS,
Ordu - Gülyalı Kaymakamlığına
Rize Valiliği Kaymakam Adayı Aydın YANIK,
Bursa - Büyükorhan Kaymakamlığına
Erzincan Valiliği Kaymakam Adayı Kadir KILIÇ,
Kütahya - Çavdarhisar Kaymakamlığına
Bolu Valiliği Kaymakam Adayı Armağan YAZICI,
Sivas - Gemerek Kaymakamlığına
Samsun Valiliği Kaymakam Adayı Ilhan KAYATÜRK,
Trabzon - Düzköy Kaymakamlığına
Afyonkarahisar Valiliği Kaymakam Adayı Bilal BASRI,
Yozgat - Çayıralan Kaymakamlığına
Muş Valiliği Kaymakam Adayı Mahmut Fazıl YILDIZ,
Kütahya - Pazarlar Kaymakamlığına
Nevşehir Valiliği Kaymakam Adayı Mehmet SOYLU,
Denizli - Çameli Kaymakamlığına
Edime Valiliği Kaymakam Adayı Kerem YENİGÜN,
Eskişehir - İnönü Kaymakamlığına
Düzce Valiliği Kaymakam Adayı Rumeysa Sena KURT,
Eskişehir - Alpu Kaymakamlığına
Kayseri Valiliği Kaymakam Adayı Kübra KARAALİOĞLU,
Nevşehir - Derinkuyu Kaymakamlığına
Kütahya Valiliği Kaymakam Adayı Muhammed YILMAZ,
Adana - Pozantı Kaymakamlığına
Zonguldak Valiliği Kaymakam Adayı Emrah AKDUMAN,
Edime - Enez Kaymakamlığına
Kastamonu Valiliği Kaymakam Adayı Şükrü Alperen GÖKTAŞ,
Ordu - Çaybaşı Kaymakamlığına
Kırklareli Valiliği Kaymakam Adayı Furkan ÇAKIR,
İsparta - Gelendost Kaymakamlığına
Manisa Valiliği Kaymakam Adayı Onur ALİMOĞLU,
Eskişehir - Sarıcakaya Kaymakamlığına
Trabzon Valiliği Kaymakam Adayı Muhammed Taha CANPOLAT,
Trabzon - Tonya Kaymakamlığına
Van Valiliği Kaymakam Adayı Muhammet İKİS,
Malatya - Hekimhan Kaymakamlığına
Osmaniye Valiliği Kaymakam Adayı Muhammed ÖZTAŞ,
Bolu - Mudurnu Kaymakamlığına
Sivas Valiliği Kaymakam Adayı Fatih ÇEVİK,
Ordu - Kumru Kaymakamlığına
Bolu Valiliği Kaymakam Adayı Hüseyin AYDIN,
Tokat - Artova Kaymakamlığına
Eskişehir Valiliği Kaymakam Adayı Yusuf Melikşah AYDIN,
Tokat-Pazar Kaymakamlığına
Bursa Valiliği Kaymakam Adayı Mesut ATEŞ,
Tokat-Yeşilyurt Kaymakamlığına
Çankırı Valiliği Kaymakam Adayı Halil İbrahim YEŞİLYURT,
Konya - Altınekin Kaymakamlığına
Ordu Valiliği Kaymakam Adayı Murat ÇİÇEK,
Bolu - Seben Kaymakamlığına
Tekirdağ Valiliği Kaymakam Adayı Süleyman BAKAN,
Giresun - Piraziz Kaymakamlığına
Tekirdağ Valiliği Kaymakam Adayı Furkan BAŞAR,
Rize - Fındıklı Kaymakamlığına
Kahramanmaraş Valiliği Kaymakam Adayı Eyüp GÜRDAL,
Çankırı - Kurşunlu Kaymakamlığına
Gaziantep Valiliği Kaymakam Adayı ilyas ÖZTÜRK,
Konya - Emirgazi Kaymakamlığına
Bursa Valiliği Kaymakam Adayı Mehmet Faruk SAYGIN,
Edime - Havsa Kaymakamlığına
Elazığ Valiliği Kaymakam Adayı Reşit Özer ÖZDEMİR,
Taşra Teşkilatında görev yapan Mülki İdare Amirlerinden;
Eski Rize - Pazar Kaymakamı iken, 13.07.2020 tarihli ve 2020/362 sayılı Karar ile İstanbul
Vali Yardımcılığına atanan İsmail ŞANLI'ya ait hüküm iptal edilmiş,
Bitlis - Ahlat Kaymakamlığına
Artvin-Kemalpaşa Kaymakamı Fikret DAĞ,
Tunceli - Pülümür Kaymakamlığına
Rize - Fındıklı Kaymakamı Emrah UZUN,
Ağrı - Hamur Kaymakamlığına
Denizli - Çardak Kaymakamı Kerem TÜRKER,
Hakkari - Derecik Kaymakamlığına
Malatya - Hekimhan Kaymakamı Ahmet ÖZDEMİR,
Artvin Vali Yardımcılığına
Kütahya - Domaniç Kaymakamı Ahmet Salih POÇANOGLU,
Bitlis - Hizan Kaymakamlığına
Bolu - Mudurnu Kaymakamı Muhammed İkbal YELEK,
Malatya - Pütürge Kaymakamlığına
Karaman - Ermenek Kaymakamı Batuhan TAŞGIN,
Karabük Vali Yardımcılığına
Çorum - Uğurludağ Kaymakamı Ertuğrul ASLAN,
Şanlıurfa Vali Yardımcılığına
Zonguldak - Gökçebey Kaymakamı Oğuzhan Erdi ATAK,
Bayburt Vali Yardımcılığına
Eskişehir - İnönü Kaymakamı Burak ÇİMŞİR,
Gaziantep Vali Yardımcılığına
Bartın - Ulus Kaymakamı Anıl ALKAL,
Bitlis Valiliği Hukuk Müşavirliğine
Bitlis - Ahlat Kaymakamı Erkan İsa ERAT,
Muğla Valiliği Hukuk Müşavirliğine
Artvin - Borçka Kaymakamı Ahmet GÜNERİ,
Trabzon Valiliği Hukuk Müşavirliğine
Trabzon - Tonya Kaymakamı Osman SAYILIR,
Hakkari Valiliği Hukuk Müşavirliğine
Hakkari - Derecik Kaymakamı Ömer Faruk YÜCE,
Tunceli Valiliği Hukuk Müşavirliğine
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 38 | 33 | 2 | 3 | 92 | 26 | 102 | +66 |
2 | Fenerbahçe | 38 | 31 | 1 | 6 | 99 | 31 | 99 | +68 |
3 | Trabzonspor | 38 | 21 | 13 | 4 | 69 | 50 | 67 | +19 |
4 | Başakşehir FK | 38 | 18 | 13 | 7 | 57 | 43 | 61 | +14 |
5 | Kasımpaşa | 38 | 16 | 14 | 8 | 62 | 65 | 56 | -3 |
6 | Beşiktaş | 38 | 16 | 14 | 8 | 52 | 47 | 56 | +5 |
7 | Sivasspor | 38 | 14 | 12 | 12 | 47 | 54 | 54 | -7 |
8 | Alanyaspor | 38 | 12 | 10 | 16 | 53 | 50 | 52 | +3 |
9 | Çaykur Rizespor | 38 | 14 | 16 | 8 | 48 | 58 | 50 | -10 |
10 | Antalyaspor | 38 | 12 | 13 | 13 | 44 | 49 | 49 | -5 |
11 | Gaziantep FK | 38 | 12 | 18 | 8 | 50 | 57 | 44 | -7 |
12 | Adana Demirspor | 38 | 10 | 14 | 14 | 54 | 61 | 44 | -7 |
13 | Samsunspor | 38 | 11 | 17 | 10 | 42 | 52 | 43 | -10 |
14 | Kayserispor | 38 | 11 | 15 | 12 | 44 | 57 | 42 | -13 |
15 | Hatayspor | 38 | 9 | 15 | 14 | 45 | 52 | 41 | -7 |
16 | Konyaspor | 38 | 9 | 15 | 14 | 40 | 53 | 41 | -13 |
17 | MKE Ankaragücü | 38 | 8 | 14 | 16 | 46 | 52 | 40 | -6 |
18 | Fatih Karagümrük | 38 | 10 | 18 | 10 | 49 | 52 | 40 | -3 |
19 | Pendikspor | 38 | 9 | 19 | 10 | 42 | 73 | 37 | -31 |
20 | İstanbulspor | 38 | 4 | 27 | 7 | 27 | 80 | 16 | -53 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 34 | 24 | 7 | 3 | 77 | 31 | 75 | +46 |
2 | Göztepe | 34 | 21 | 6 | 7 | 60 | 20 | 70 | +40 |
3 | Sakaryaspor | 34 | 17 | 8 | 9 | 50 | 35 | 60 | +15 |
4 | Bodrumspor | 34 | 15 | 7 | 12 | 43 | 22 | 57 | +21 |
5 | Çorum FK | 34 | 16 | 10 | 8 | 55 | 36 | 56 | +19 |
6 | Kocaelispor | 34 | 16 | 11 | 7 | 48 | 41 | 55 | +7 |
7 | Boluspor | 34 | 15 | 11 | 8 | 33 | 35 | 53 | -2 |
8 | Gençlerbirliği | 34 | 13 | 9 | 12 | 39 | 33 | 51 | +6 |
9 | Bandırmaspor | 34 | 13 | 10 | 11 | 49 | 32 | 50 | +17 |
10 | Erzurumspor FK | 34 | 12 | 11 | 11 | 30 | 34 | 44 | -4 |
11 | Ümraniyespor | 34 | 12 | 15 | 7 | 40 | 47 | 43 | -7 |
12 | Manisa FK | 34 | 9 | 12 | 13 | 40 | 40 | 40 | 0 |
13 | Keçiörengücü | 34 | 10 | 14 | 10 | 34 | 43 | 40 | -9 |
14 | Adanaspor | 34 | 11 | 17 | 6 | 28 | 45 | 39 | -17 |
15 | Şanlıurfaspor | 34 | 9 | 14 | 11 | 32 | 37 | 38 | -5 |
16 | Tuzlaspor | 34 | 9 | 14 | 11 | 35 | 47 | 38 | -12 |
17 | Altay | 34 | 5 | 25 | 4 | 16 | 76 | 10 | -60 |
18 | Giresunspor | 34 | 2 | 28 | 4 | 16 | 71 | 7 | -55 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esenler Erokspor | 36 | 26 | 5 | 5 | 83 | 29 | 83 | +54 |
2 | Van Spor FK | 36 | 24 | 6 | 6 | 63 | 37 | 75 | +26 |
3 | Bucaspor 1928 | 36 | 21 | 5 | 10 | 54 | 25 | 73 | +29 |
4 | 1461 Trabzon FK | 36 | 21 | 6 | 9 | 71 | 39 | 72 | +32 |
5 | Ankaraspor | 36 | 15 | 8 | 13 | 45 | 35 | 58 | +10 |
6 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 36 | 16 | 10 | 10 | 50 | 36 | 58 | +14 |
7 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 36 | 15 | 14 | 7 | 47 | 38 | 52 | +9 |
8 | Karacabey Belediye Spor | 36 | 13 | 11 | 12 | 43 | 37 | 51 | +6 |
9 | Ankara Demirspor | 36 | 15 | 16 | 5 | 43 | 46 | 50 | -3 |
10 | Diyarbekir Spor | 36 | 12 | 15 | 9 | 39 | 41 | 45 | -2 |
11 | Kırklarelispor | 36 | 11 | 14 | 11 | 33 | 41 | 44 | -8 |
12 | Altınordu | 36 | 10 | 13 | 13 | 45 | 39 | 43 | +6 |
13 | Hes İlaç Afyonspor | 36 | 10 | 14 | 12 | 25 | 38 | 42 | -13 |
14 | Serik Belediyespor | 36 | 10 | 16 | 10 | 29 | 45 | 40 | -16 |
15 | Nazilli Belediyespor | 36 | 11 | 16 | 9 | 38 | 57 | 39 | -19 |
16 | Zonguldak Kömürspor | 36 | 11 | 17 | 8 | 41 | 57 | 38 | -16 |
17 | Kırşehir Futbol SK | 36 | 5 | 23 | 8 | 38 | 76 | 23 | -38 |
18 | Bursaspor | 36 | 6 | 22 | 8 | 28 | 64 | 23 | -36 |
19 | Adıyaman FK | 36 | 4 | 25 | 7 | 28 | 63 | 19 | -35 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kepezspor FAŞ | 28 | 22 | 2 | 4 | 67 | 18 | 70 | +49 |
2 | Aliağa Futbol A.Ş. | 28 | 19 | 0 | 9 | 60 | 18 | 66 | +42 |
3 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 28 | 15 | 6 | 7 | 40 | 25 | 52 | +15 |
4 | 52 Orduspor FK | 28 | 14 | 7 | 7 | 40 | 28 | 49 | +12 |
5 | İnegöl Kafkas GK | 28 | 13 | 7 | 8 | 37 | 30 | 47 | +7 |
6 | Edirnespor | 28 | 13 | 10 | 5 | 45 | 28 | 44 | +17 |
7 | Mardin 1969 Spor | 28 | 12 | 11 | 5 | 40 | 34 | 41 | +6 |
8 | K.Çekmece Sinopspor | 28 | 10 | 10 | 8 | 41 | 31 | 38 | +10 |
9 | Karabük İdmanyurdu Spor | 28 | 10 | 13 | 5 | 27 | 44 | 35 | -17 |
10 | Artvin Hopaspor | 28 | 9 | 12 | 7 | 33 | 29 | 34 | +4 |
11 | Talasgücü Belediyespor | 28 | 10 | 14 | 4 | 34 | 45 | 34 | -11 |
12 | Kırıkkalegücü FK | 28 | 8 | 15 | 5 | 31 | 42 | 29 | -11 |
13 | Gümüşhanespor | 28 | 4 | 14 | 10 | 25 | 49 | 22 | -24 |
14 | Malatya Arguvanspor | 28 | 3 | 21 | 4 | 21 | 57 | 13 | -36 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 28 | 2 | 22 | 4 | 20 | 83 | 10 | -63 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
26/05/2024 | Fenerbahçe | 6 - 0 | İstanbulspor |
26/05/2024 | Hatayspor | 2 - 0 | Çaykur Rizespor |
26/05/2024 | Adana Demirspor | 2 - 6 | Başakşehir FK |
26/05/2024 | Trabzonspor | 4 - 2 | MKE Ankaragücü |
26/05/2024 | Pendikspor | 0 - 1 | Gaziantep FK |
26/05/2024 | Konyaspor | 1 - 3 | Galatasaray |
26/05/2024 | Kasımpaşa | 2 - 1 | Beşiktaş |
25/05/2024 | Sivasspor | 2 - 1 | Kayserispor |
25/05/2024 | Fatih Karagümrük | 3 - 1 | Samsunspor |
24/05/2024 | Alanyaspor | 1 - 1 | Antalyaspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/05/2024 | Kocaelispor | 0 - 2 | Sakaryaspor |
11/05/2024 | Erzurumspor FK | 0 - 4 | Eyüpspor |
11/05/2024 | Boluspor | 2 - 1 | Çorum FK |
11/05/2024 | Göztepe | 1 - 1 | Bodrum FK |
11/05/2024 | Adanaspor | 1 - 0 | Bandırmaspor |
11/05/2024 | Tuzlaspor | 1 - 1 | Gençlerbirliği |
11/05/2024 | Şanlıurfaspor | 2 - 0 | Manisa FK |
10/05/2024 | Giresunspor | 1 - 2 | Ümraniyespor |
10/05/2024 | Keçiörengücü | 1 - 1 | Altay |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
Hük. | Bursaspor | 3 - 0 | Van Spor FK |
04/05/2024 | Altınordu | 3 - 3 | Sincan Belediyesi Ankaraspor |
04/05/2024 | Bucaspor 1928 | 3 - 1 | Diyarbekir Spor |
04/05/2024 | Serik Belediyespor | 0 - 6 | Esenler Erokspor |
04/05/2024 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 3 - 1 | Karacabey Belediye Spor |
04/05/2024 | Adıyaman FK | 4 - 1 | Hes İlaç Afyonspor |
04/05/2024 | Ankara Demirspor | 5 - 2 | Yeni Mersin İdman Yurdu |
04/05/2024 | Kırklarelispor | 1 - 3 | Zonguldak Kömürspor |
04/05/2024 | Kırşehir Futbol SK | 4 - 5 | 1461 Trabzon FK |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
27/04/2024 | Malatya Arguvanspor | 3 - 4 | Talasgücü Belediyespor |
27/04/2024 | Gümüşhanespor | 2 - 4 | Kepezspor FAŞ |
27/04/2024 | Artvin Hopaspor | 0 - 1 | 52 Orduspor FK |
27/04/2024 | Mardin 1969 Spor | 4 - 2 | İnegöl Kafkas GK |
27/04/2024 | Tarsus İdman Yurdu | 1 - 1 | Karabük İdmanyurdu Spor |
27/04/2024 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 1 - 0 | Edirnespor |
27/04/2024 | Aliağa Futbol A.Ş. | 6 - 3 | Kırıkkalegücü FK |